שעת מפגש הורים עם מורים

שם משפחה שם פרטי יום משעה עד שעה
אבן קטיה יום חמישי 11:00 12:00
אזרן עדינה יום ראשון 09:00 10:00
אלבז בן דוד אורליה יום שני 09:00 10:00
אלישע ארביב גליה יום ראשון 08:30 09:10
אלכסנדר עמיאל יום ראשון 09:10 09:55
אמינוב מריה יום שני 11:50 12:30
אקרמן מירה יום חמישי 09:00 10:00
ארביב שלום אלית יום שני 08:30 09:10
אשורוב טניה יום שלישי 12:00 13:00
בוקר-סורין יסמין יום שני 08:30 09:10
בליצמן אלה יום ראשון 08:30 09:10
בן ארי נדב יום ראשון 10:15 11:00
בן חיון סיגלית יום שלישי 10:15 11:00
בן שבת איריס יום שישי 08:30 09:10
בניטה מלי יום שישי 08:30 09:10
בניטה מלי יום שישי 08:30 09:10
בנישו חנית יום שני 08:30 09:10
בנלולו נעה יום שישי 08:30 09:10
בר סנונית יום שני 13:00 14:00
בריינר דודי יום שלישי 08:30 09:10
ברכה אתי יום שני 11:50 12:30
ברק דינה יום רביעי 11:00 11:40
גולקו פאינה יום שני 09:10 09:55
גליאנצשפיגל ילנה יום שני 09:10 09:55
גמליאל תיקי יום שלישי 11:00 11:40
גניס אורית יום חמישי 12:50 13:35
גרבי רונית יום רביעי 09:00 10:00
גרוסמן רונית יום שלישי 08:30 09:10
גרין פנינה יום חמישי 08:30 09:10
גרנות אופירה יום שני 09:00 10:00
גרנות שמרית יום ראשון 08:30 09:10
גת סיגלית יום ראשון 11:00 12:00
דגמי ליטל יום ראשון 10:15 11:00
דוד חני יום ראשון 10:00 11:00
דודזדה מיה יום שלישי 08:30 09:10
דורון חמי יום ראשון 10:00 11:00
דייזי חיה יום שני 11:00 12:00
דייטש הילה יום חמישי 08:30 09:10
דייטש הילה יום רביעי 10:15 11:00
דייני אסתר יום שלישי 09:10 09:55
דניאל טובה יום שישי 10:00 11:00
דניאלי גלי יום ראשון 12:00 13:00
הינדי ענבל יום ראשון 08:30 09:10
הלד אורלי יום שני 08:30 09:10
הצואל מירה יום שני 09:10 09:55
הראל יהודית יום ראשון 12:00 13:00
ויה לימור יום רביעי 08:30 09:10
ויינשטיין בלה יום שני 09:10 09:55
זינגר שרית יום שישי 08:30 09:10
חדד רחל יום ראשון 10:15 11:00
חדד שמוליק יום שלישי 15:25 16:00
חורי חנית יום שלישי 11:50 12:30
חורקוב סטלה יום שלישי 08:30 09:10
חיים מעיין יום שישי 08:30 09:10
חלאויה סיגל יום רביעי 09:10 09:55
חמדלין ויקטוריה יום שני 11:50 12:30
חסן אורפז יום שלישי 11:00 12:00
טביב רחלי יום שלישי 11:00 12:00
טויטו מוטי יום שישי 08:30 09:10
טוייביס טטיאנה יום שני 08:30 09:10
טל רונית יום שישי 09:10 09:55
טסה שירית יום ראשון 08:30 09:10
טקאצ'נקו אלכס יום רביעי 09:10 09:55
טרם אסנת יום שישי 08:30 09:10
יהודאי סמדר יום ראשון 09:00 10:00
יוחאי לילך יום שלישי 08:30 09:10
ימין דקלה יום שני 11:00 11:40
יעיש אלונה יום רביעי 08:30 09:10
יצחקי ליאור יום שני 13:00 14:00
ירון אוקסנה יום שלישי 09:10 09:55
ישראלי סיגלית יום שני 10:15 11:00
כהן לימור יום שני 09:10 09:55
כהן מירב יום שלישי 09:10 09:55
כספי מירלה יום שלישי 11:00 12:00
כצנלסון עדי יום חמישי 09:10 09:55
לביא סרוסי מעיין יום שלישי 09:10 09:55
לבקוביץ אוהד יום שלישי 09:55 10:15
לוי אסתר יום שישי 08:30 09:10
לוסקי אילן יום שני 08:30 09:10
ללזרי רונית יום שני 10:15 11:00
מאיר ליזי יום שלישי 09:55 10:15
מזמר תמי יום שלישי 09:00 10:00
מיכאל הילה יום שישי 10:15 11:00
מימון ורד יום חמישי 09:10 09:55
מכלוף מזל יום שלישי 08:30 09:10
מלאך קורין יום שני 09:10 09:55
מן טלי יום שלישי 08:30 09:10
מעוז דורית יום שני 08:30 09:10
משלי גלית יום שלישי 08:30 09:10
נדיב גולדשטיין נטלי יום שני 09:00 10:00
נישניבר רנה יום חמישי 09:00 10:00
סגל מיכל יום שני 08:30 09:10
סעדה ענבל יום שלישי 10:00 11:00
סקיזדה ליאת יום שלישי 09:10 09:55
עופרי יפעת יום שני 09:10 09:55
עם שלם איריס יום שלישי 11:50 12:30
עמר רחלי יום רביעי 12:00 13:00
עמרם יואב יום ראשון 09:10 09:55
עמרם רויטל יום שני 11:00 11:40
פאיטון אינה יום ראשון 10:15 11:00
פורמן רפאל יום שני 11:00 11:40
פרס טניה יום רביעי 11:00 11:40
פרץ יעל יום שישי 08:30 09:10
צחר אורלי יום שני 11:00 12:00
צחר סלע שרית יום חמישי 08:30 09:10
קבסה אודליה יום שלישי 09:55 09:00
קהלני אורן יום רביעי 10:15 11:00
קולטקר רחלי יום חמישי 09:10 09:55
קוקולייב ויקטוריה יום חמישי 08:30 09:10
קינן משה יום שני 09:55 10:15
קלדניצקי ילנה יום ראשון 10:15 11:00
קמחי ורוניקה יום שני 08:30 09:10
קניזו סילביה יום שלישי 09:00 10:00
קניזו סילביה יום שלישי 09:10 09:55
קסטיאל עמי יום רביעי 09:00 10:00
קפרא דלית יום ראשון 11:00 12:00
קרביץ לילך יום שלישי 09:00 10:00
רבין מיכאל יום ראשון 09:55 10:15
רוזמרין תמר יום ראשון 10:15 11:00
רוזנבלט מלכי חן יום שני 09:55 10:15
רון רוחמה יום שישי 09:55 10:15
רז-אל ליאת יום שני 12:00 13:00
ריינבך מירב יום שישי 08:30 09:10
שגב דלית יום רביעי 12:00 13:00
שגב דלית יום חמישי 12:00 13:00
שוורץ ענת יום שישי 09:00 10:00
שוקורוב רימה יום ראשון 09:00 10:00
שוקרון טל יום שלישי 19:00 20:00
שוש רוף מרים יום רביעי 09:10 09:55
שטרן רחל יום שלישי 08:30 09:10
שיינברג יעל יום שני 08:30 09:10
שירי עפרה יום שני 08:30 09:10
שמילוביץ רחלי יום שלישי 10:15 11:00
שמיר גלמן דלית יום שני 15:25 16:00
שמעוני סדון שרונה יום שני 09:10 09:55
שמעיה חן יום שלישי 08:30 09:10
ששון דוד יום שני 11:50 12:30
תורג'מן רחל יום שלישי 10:15 11:00
תורגמן.ט רחל יום שישי 08:30 09:10